PAF 9932HDR1024 1

Panorama FORTE
Hi-tech robotický scanner se zvýšeným výkonem

Panorama FORTE

Hi-tech robotický scanner
se zvýšeným výkonem

Co je to?

Panorama FORTE

je „diamantový šperk“ a vysoce efektivní HI-TECH robotický laserový scanner
pro kosmetické a terapeutické využití all in one
. Scanner je osazen dvěma  řadami laserů, které tvoří geniální symbiózu: 12 červených laserových světel R 30 mW regeneruje povrch kůže, zatímco 12 infračervených laserových světel IR 5 mW působí v hloubce tkáně 10 cm. Při jeho vývoji jsme kladli, kromě kvality, účinnosti a trvanlivosti, velký důraz také na průmyslový DESIGN a vysoce jakostní materiály. Použity jsou převážně slitiny drahých kovů a letecká ocel. Naše výrobky jsou proto pracovním nástrojem s kvalitou uměleckého díla: KRÁSNÉ, KVALITNÍ A ÚČINNÉ.

Pro koho?

Laserový scanner Panorama FORTE je určen pro estetické a terapeutické využití všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na  efektivnost a variabilitu použitých pracovních metod. Zde se nejvíce projeví výhoda dvou laserových systémů v jednom přístroji, spolu s plně automatickou činností, kdy Vám scanner po dobu ošetření doslova uvolní obě ruce.

 

K čemu slouží?

K velmi efektivnímu ošetřování velkých ploch obličeje, krku, dekoltu, ale i zad, hýždí a nohou. Zde se jeho plošný výkon plně projeví na výrazném zkrácení potřebné doby ošetření. Infračervené lasery umožňují účinně předcházet rozvoji panikulózy („cellulitidy“), červené lasery jsou předurčeny k aktivaci laserového gelu LASOCARE 645®. V masérských službách uvolňuje svalové spasmy a regeneruje šlachy, v pečovatelské službě je ideální na profylaxi dekubitů a artritických potíží středních kloubů.

Jak působí?

Na rozdíl od předchozího modelu Panorama MONO disponuje Panorama FORTE 12 červenými lasery o výkonu à 30 mW a 12  lasery infračervenými. Červený laser tak regeneruje povrch pleti, infračervený proniká hlouběji. Zlepšuje tak prokrvení a výživu svrchních vrstev a násobí účinnost červených zářičů přibližně čtyřikrát.  Červená vlnová délka 645 nanometrů samozřejmě umožňuje účinnou aktivaci omlazovacího laserového gelu LASOCARE 645®.

Indikace
kosmetické:
– hluboké vrásky
– akné na těle a v obličeji
– hypertrofické a keloidní jizvy
– rozsáhlé pajizévky (strie)
– vypadávání vlasů (alopecie)
– popáleniny (sluneční i chemické)
– ekzematické projevy pleti
– zklidnění alergické pleti

estetické a terapeutické:
– formování těla
– ochablé svalstvo
– optimalizace lymfatického systému
– panikulóza („celulitida“)
– degenerativní stavy svalů a kloubů

Zajímavá vlastnost:

Díky panoramatickému uspořádání jednotlivých laserů dopadá paprsek na kožní povrch KOLMO, tedy pod úhlem 90°. Takto je vysoká jakost optiky a zvýšená účinnost laserového paprsku využita nejúčinněji. Použití speciálních laserových diod s vysokou koherencí výše uvedenou vlastnost dále násobí. KOHERENCE je nejdůležitější vlastnost, ovlivňující biologickou úspěšnost laserového ošetření. LACINÉ lasery jsou výhodné tím, že jsou levné. Jejich biologická účinnost je však srovnatelná s lacinými LED přístroji.

Díky panoramatickému uspořádání jednotlivých laserů dopadá paprsek na kožní povrch KOLMO, tedy pod úhlem 90°. Takto je vysoká jakost optiky a zvýšená účinnost laserového paprsku využita nejúčinněji. Použití speciálních laserových diod s vysokou koherencí výše uvedenou vlastnost dále násobí. KOHERENCE je nejdůležitější vlastnost, ovlivňující biologickou úspěšnost laserového ošetření. 

giphy
Zdroj záření:laserové diody
Vlnová délka:645+780 nm
Světelný výkon:24×5 mW
Druh optiky:planární
Laserová třída:III R
Hmotnost:3200 g
Rozměry:550x250x55 mm
Provozní režim:kontinuální
Přístrojová třída:II typu BF
Kompatibilita:gel Lasocare
Hledáte-li laser se skutečně rekordní hloubkou průniku do tkáně, je zde: