Jak působí gel Lasocare 645 nm proti akné:

53819447 l scaled

K ošetření akné byly dosud často používány přípravky se salicyláty, dibenzoylperoxidem, retinolem, či jinými exfolianty.
Mají společný princip: odleptání svrchní vrstvy kůže. Pleť je na první pohled čistší, ale jedná se o velmi invazivní postup. Aknetických bakterií je pleť přitom zbavena jen částečně a dočasně. Mnohem závažnější je však narušení ochranné bariéry pleti. Ta je tak zranitelnější viry a bakteriemi, je náchylnější k vysychání a ztrátě pružnosti.

Jak působí gel LASOCARE proti VRÁSKÁM:

Četná kosmetologická pracoviště dnes už používají biologicky mnohem přirozenější postup metodou Lasocare®:

Gel na bázi lactoferrinu a laser přesné vlnové délky 645 nm.

Jak na pleť působí?

Neinvazivní laser nízkého výkonu, červené barvy 645 nm, aktivuje fotocitlivý gel Lasocare® 645 nm

Laserové světlo nízkého výkonu zvyšuje uspořádanost našich buněk.
Posiluje jejich obranu proti bakteriím, virům a parazitům. Výrazně zvyšuje imunitu organismu.

V rozporu se zažitou představou laser nezabíjí bakterie způsobující akné, nýbrž pokožka se pomocí laserového světla počne sama lépe a přirozeně bránit. Tento účinek pronikavě znásobí gel Lasocare® 645 nm

Obsahuje soustavu vzácných mléčných enzymů, které během laserové aktivace pleti odejmou zbytky železa. Ty se na povrch kůže dostaly látkovou výměnou společně se směsí tuků a vosků, kterými se bakterie živí.
Bez železa však nejsou schopny tuto potravu zužitkovat a pomalu vymírají…

Toto je inteligentní biologie, bez jakéhokoli poškozování pokožky.
Příroda je pomalá, ale spolehlivá.

Metoda Lasocare® je určena těm, kterým záleží na zdravé pleti.
Na přirozené péči bez vedlejších účinků.

struktura kůžeZa svou pevnost a mladistvou pružnost vděčí naše pleť dokonalé síti řetízků kolageních vláken.

Ty však časem ztrácejí jednotlivé slabé články, trhají se. Pružnost kdysi velmi houževnaté a odolné podpůrné sítě klesá. Na povrchu kůže se začnou tvořit zřetelné rýhy – vrásky.

Jako první pomoc bývá často doporučováno teplo – čím více, tím lépe!
Na takovém principu pracují metody IPL (Intenzivní Pulzní Světlo), radiofrekvence, či laserový resurfacing chirurgickým výkonovým laserem.

Prakticky ihned dosahují zřetelných výsledků. Pleť je na první pohled hladká a vrásek zbavená. Reklama praví, že tepelné poškození vyprovokuje kůži k k obnovení nové sítě řetízků kolageních vláken.

Došlo skutečně k regeneraci? Ne. Vysvětlení je mnohem jednodušší.
Zahřátí výkonovým laserem, intenzivním pulzním světlem IPL, nebo ohřev radiofrekvencí vyvolá v jednotlivých vrstvách pleti částečnou koagulaci. To je sražení bílkovinných řetězců. Znáte to z kuchyně. Stejným procesem prochází steak, když na pánvi uzavřeme jeho póry a zpevníme jeho strukturu. Zpevnění se dostaví rychle, spolehlivě a zřetelně. To je dnešní trend. Takový postup bývá s oblibou označován jako “omlazení”, i když se jedná o řízenou degradaci, tedy opak regenerace.

Požadavek rychlé a zřetelné změny vzhledu pokožky vede k postupům, které mechanicky nebo chemicky odstraní starší ochrannou svrchní vrstvu pleti, protože obnažené hlubší vrstvy jsou mladší a lépe vypadají.

Škoda jen, že nešetrně provedená dermabraze a radikální peeling narušují ochrannou bariéru pleti a činí ji zranitelnější vůči virům, bakteriím a mnohem náchylnější k stárnutí.

A co se mezitím stalo s našimi „řetízky kolagenních vláken“?

Jejich stav se nezlepšil, jsou sice tužší, ale také kratší a méně pružné. Opětovné propojení poničených kolagenních vláken je ale už v dnešní době docela dobře možné. Takové metody jsou velmi účinné, nejsou však rychlé. Na přírodu triky neplatí.

kolagenBiologicky přirozený postup totiž spočívá v podpoře POMALÉ buněčné regenerace pomocí nejuspořádanějšího zdroje světla, jaký je v přírodě znám. Jedná se o studené světlo koherentního LASERU NÍZKÉHO VÝKONU (biostimulační laser, LLLT, terapeutický laser)

Jak takový LLLT laser na stárnoucí pleť působí?

Laserové světlo nízkého výkonu zvyšuje uspořádanost našich buněk. Velmi zjednodušeně řečeno je nabádá, aby začaly pracovat jako zamlada. Má tak vliv na všechny buňky, na ty unavené, i na ty, o které jsme nepečovali dostatečně šetrně a s láskou. Stejně tak na řetězce kolagenních vláken: ty pomalu a postupně obnovují svoji původní funkci, kterou měly v mládí. Regenerují. Tak dochází k redukci a zjemnění vrásek.

před a po, 35 let, neretušováno

Účinek laserového světla je možno synergicky ZNÁSOBIT světlocitlivým gelem Lasocare 645 nm: Obsahuje soustavu vzácných mléčných enzymů, které dodají pleti potřebný kyslík, vodu a které ji zároveň vyčistí bez rizika mechanického poškození. Tato metoda je ověřena dvaceti lety výzkumu, praktických testů a pozorování. Je označována jako metoda LASOCARE.

Metoda Lasocare = gel Lasocare 645 nm + laser Lasocare 645 nm

Žádné leptání, broušení či pálení pokožky, žádné podkožní výplně, jen inteligentní biologie.

PŘÍRODA PRACUJE POMALU, SPOLEHLIVĚ A BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ.