Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Základní sonda pro jemnou a přesnou práci v obličeji

Sonda ARGENTUM Sonda Argentum patří k nejpozoruhodnějším laserovým sondám na našem trhu. Příjemně se drží, je elegantně štíhlá, dokonale vyvážená a umožní Vám ošetřovat i obtížně přístupné partie, například v těsné blízkosti očních koutků, Byla vyvinuta přesně na míru požadavkům dermatologických a kosmetologických středisek a kosmetických salonů,zabývajících se projevy nečisté a stárnoucí pleti.
Cílem dlouholetého vývoje bylo sestrojit laserový zářič, který dokáže i s použitím poměrně nízkého výkonu 5 mW dosáhnout terapeutických a kosmetologických účinků plně srovnatelných s dermatologickými laserovými sondami mnohem vyšších výkonů.
Toho bylo dosaženo zabudováním speciálních laserových zdrojů HCLD se zvýšenou uspořádaností paprsku (High Coherrent Laser Diode), jakož i použití tzv. primární optiky.
Sonda ARGENTUM Miniaturizované, avšak masivní chromové pouzdro sondy poskytuje ideální chlazení a ochranu proti otřesům, což pronikavě zvýšilo spolehlivost a životnost drahocenného laserového zářiče. Sešikmení výstupní apertury sondy umožňuje ozařovat dokonce i tkáň v bezprostřední blízkosti lidského oka tak, aby nebylo možno zasáhnout laserovým paprskem oční sítnici. Snaha výrobce o naprostou minimalizaci rizik, spojených s provozem systému Lasocare se projevila i zde. Sonda Argentum byla během atestačního řízení zařazena do laserové bezpečnostní třídy 3R a proto je možno ji používat v běžných, stavebně neupravených prostorách.

Trik laserové kosmetologie-nepotřebujete sílu, nýbrž účinnost.

 

Označení Sonda ARGENTUM
Oblast použití Nepřístupné oblasti, oční koutky
Hloubka průniku 15 mm
Aplikační vzdálenost od povrchu 5 až 30 mm
Ošetřovaná plocha min = 5 cm2,  max = 12 cm2
Výkon laseru 5 mW
Vlnová délka (barva) 645 nm (oranžově červená)
Rozbíhavost 53° x 19°
Hmotnost včetně kabelu 150 g
Materiál Chrom + mosaz
Délka 180 mm
Průměr 12 mm
Délka kabelu 3 m
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.