Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Ozáření tkáně laserovým paprskem vede k pronikavému zlepšení energetických a regulativních buněčných funkcí. Takto zvýšená látková výměna, způsobená zlepšením funkce povrchové struktury buněk, však také vede k přechodným nedostatkům v jejich zásobování.
Velmi citelná je zejména vyšší spotřeba kyslíku, vedoucí k jeho nedostatku. Tím je omlazovací účinek laserové terapie citelně zpomalován. Na rozdíl od tradičního použití laseru k podpoře regeneračního a stimulačního účinku, využívají nově vyvinuté lasocarové metody kombinačního účinku laserového světla a fotocitlivých enzymatických komplexů k transportu atomů kyslíku do oblastí se zvýšenou dýchací aktivitou. Přitom není ani tak důležitý výkon použitého laseru, jako spíše jeho vlnová délka (barva).
Ústředním prvkem uvedené metody je gel, obsahující účinné složky laktoferrin a laktoperoxidázu, získávané z mléka. V medicíně jsou známy pro své blahodárné účinky na zanícené sliznice, nebo jako součást preparátů, nanášených na popálené oblasti kůže. Bezesporu nejzajímavější je však působení tohoto enzymatického systému, vmasírovaného do hloubky pleťových pórů a aktivovaného krátkým ozářením laserovým paprskem přesně stanovené vlnové délky.
Laktoferrin je látka opticky aktivní a vyznačuje se dvěma pozoruhodnými vlastnostmi.

První je schopnost předat pohlcenou světelnou energii své nerozlučné průvodkyni laktoperoxidáze. Ta se pomocí takto získané energie rozštěpí za vzniku vody, oxidu uhličitého a kyslíku. Právě včas, neboť jedna část kyslíku je buňkami dychtivě absorbována, druhá část prokysličuje povrch buněčných vrstev a zabraňuje tak rozšiřování mikrobiálních kultur.


Druhou, neméně zajímavou vlastností laktoferrinu je jeho hlad po iontech železa. Protože jsou stopy železa ve zbytcích produktů mazových žláz životně významnou složkou potravy všudypřítomných bakterií, způsobí přítomnost laktoferrinu zablokování železnatých iontů a tím postupné a trvalé vymizení bakterií.


Dva nejdůležitější účinky gelu LASOCARE®
  • v první fázi vydatné a velmi přesně cílené prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů, tedy účinné omlazení pleti. Subjektivně je tento účinek vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a na omak hebké pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta.
  • ve fázi druhé je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriální populace na povrchu i v hloubce pórů. To je velmi šetrné a dosud nejúčinější vyčištění pleti, jakého je v současné době možno dosáhnout. Použitá metoda je totiž plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce, jak je známe z denní praxe.
Kdy používáme LASOCARE®?
LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.
Praktické provedení metody LASOCARE® představuje doplnění pracovní metody kosmetičky, tedy žádnou změnu dosavadních postupů a zvyklostí. Aplikaci metody LASOCARE® je proto možno vsunout do jakéhokoli pracovního postupu ošetření pleti.

Jak používáme LASOCARE®?
Na počátku, jako vždy, provedeme očištění povrchu některou z běžných metod, odpovídající stupni znečištění pleti. Na takto připravený odmaštěný povrch naneseme tenký film gelu LASOCARE® a bezprostředně poté jej aktivujeme laserem přesně stanovené vlnové délky. V kosmetologickém ošetření pak pokračujeme obvyklým způsobem. Doby osvitu laserem se pohybují okolo šesti (scannerem Panorama) až dvaceti (sondou Argentum) minut. Aktivace poskytne optickému systému gelu dostatek počáteční energie. Od tohoto okamžiku je třeba dodávat pleti pravidelně čerstvý gel v rámci pravidelné každovečerní péče. V případě, že bude přísun gelu přerušen na více, než 24 hodin, je nutná opětovná aktivace vhodným laserem. Klientka si proto tubičku gelu s obsahem ca 12,8 ml odnese domů. Uvedené množství gelu pak v závislosti na stavu pleti vystačí na přibližně třicet dva dnů velmi kvalitní domácí péče. Po vypotřebování gelu začíná regenerační cyklus znovu návštěvou kosmetického salonu a novou aktivací laserovým paprskem.
Zkušenosti ukazují, že klientky oceňují pocit svěžesti, prokysličení a zejména jemnou tonizaci pleti, která se markantně projevuje na vyhlazení jemných vrásek a nerovností.
Kde je možno koupit gel LASOCARE®?
Zákaznice dostane gel od své kosmetičky v rámci laserového ošetření. Kosmetické salony jsou v pravidelném měsíčním kontaktu s Oddělením péče o zákazníka (tel. 777 940 949) a fotoaktivační gel Lasocare basic 645 objednávají v pravidelných dodávkách. Také můžete využít služeb Laserové poradny 777 222 002.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.