HEXALINE

Ošetření se šestinásobnou účinností

Co je to?

Elegantní ruční plošná sonda (někdy nesprávně nazývaná “ruční scanner”) se šesti oddělenými červenými lasery pro dosažení vysoké koherence. Barva (vlnová délka) laserového světla je sladěna s laserovým omlazovacím gelem Lasocare® basic 645 nm.

K čemu slouží?

Nastavení optiky umožňuje ozařovat větší plochy z těsné blízkosti a bez překrývání paprsků. Proto je Hexalinje vhodná například pro ošetřování obličeje, krku a dekoltu při omlazovacím procesu Lasocare. Je cenově dostupný a přiblížuje se výsledkům ošetření dražšími scanovacími systémy. Dobrý pomocník v kosmetice, manikůře, pedikůře a celé řadě jiných aplikací.

Pro koho?

Sonda Hexaline je určena zejména kosmetičkám pro rychlé a pohotové použítí v menších salonech, je velmi skladná a přednostně vhodná při mobilním použití v terénu, doma a na cestách, kde ještě nevadí nutnost držet laserovou sondu delší dobu v ruce. V poslední době je nahrazována univerzálnější sondou ARGENTUM forte.

Jak působí?

Hexaline má designově příznivé uspořádání, které umožňuje se přiblížit až těsně k ošetřovanému povrchu na oblých plochách obličeje, krku, stehen, hýždí apod. Každý paprsek tak samostatně proniká do hloubky 25 až 35 mm a stimuluje tam regenerační procesy popsané ZDE. Velkou výhodou rozptýleného obloukového uspořádání je bezpečnost při nechtěném pohledu do dráhy laserového paprsku. HEXALINE díky tomu přísluší do bezpečné laserové třídy IIIR, i když celkově disponuje solidním výkonem 5×6=30 mW!

Indikace

– kompatibilní s gelem Lasocare basic 645nm
– oblé plochy (obličej, krk, stehna, lýtka…)
– ošetření popálenin a omrzlin
– ošetření slunečních popálenin
– ošetření po chem. peelingu
– zanícené aknetické pustule
– ekzematické projevy
– podpora ošetření rosacey
– alopecia areata a conglobata

Zajímavá vlasnost:

U všech laserů se důsledně vyhýbáme uspořádání jednotlivých zářičů do tzv. laserové sprchy, kdy se jednotlivé paprsky překrývají a navzájem ruší svou nejcennější regenerační vlastnost – koherenci.

Proto jsou zářiče sondy HEXALINE uspořádány do oblouku. Používejte je v těsné blízkosti pleti (1-2 cm). Tehdy jsou jednotlivé paprsky odděleny a zachovají si nejvyšší možnou účinnost.

 

 

Zdroj záření: laserové diody
Vlnová délka: 645 nm
Světelný výkon: < 6×5 mW
Druh optiky: ortokontuktivní
Laserová třída: III R
Hmotnost: 215 g
Rozměry: 210x50x22 mm
Provozní režim: kontinuální
Přístrojová třída: II typu BF
Kompatibilita: gel Lasocare

 

Potřebujete vyšší účinnost?: