TELEANGITRON®

Šetrně odstraní chloupky, žilky, hemangiomy. Navěky.

Co je to?

Teleangitron®

è il metodo più avanzato di depilazione permanente ad oggi, ovvero la perfetta rimozione dei peli indesiderati mediante elettrolisi computerizzata selettiva. Per sempre e senza effetti collaterali.
SENZA iperpigmentazione. SENZA cicatrici. SENZA necrotizzazione del tessuto circostante.

K čemu slouží?
Teleangitron je využíván:

-k odstranění tmavých chloupků
-k odstranění světlých chloupků
-k odstranění stříbrných chloupků
(tedy i zcela bez pigmentu!
– chloupků všech růstových fází
– v jakémkoliv ročním období

Pro koho?

Metoda je primárně určena pro využití v kosmetologii. Stále častěji je však aplikována lékaři při velmi jednoduchém, bezpečném a spolehlivém odstraňování nežádoucích žilek, hemangiomů, pavoučkových névů, drobných bradaviček a mnoha dalších nežádoucích povrchových kožních útvarů. Teleangitron je precizní a bezpečný. Nabízí výsledky ošetření BEZ kompromisů.

Jak působí?

Metoda Teleangitron je vyjimečná tím, že je biologicky přirozená a k dokonalé funkci nepotřebuje vpravení žádných tělu cizích chemických substancí. Působením velmi slabého DC proudu si tělo samo vytváří z vlastní soli hydroxid sodný (louh). Ten nežádoucí kožní útvar zastudena rozpustí. Na rozdíl od stále ještě využívaných vypalovacích postupů elektrokauterem, IPL, či vysokovýkonovým laserem proto nevzniká žádné riziko popálení, jizvení, pigmentových změn, vzniku zánětů či nekrotizace okolní tkáně.

Kontraindikace:

-kardiostimulátor
-nitrotělní dávkovače inzulínu
-jiná operativně zavedená elektronika

Zajímavá vlastnost:

Teleangitron® Gamma pracuje na zcela odlišném principu než kautery, výkonové lasery, nebo IPL. Nezahřívá kůži,
provádí skutečnou EPILACI, nikoliv jen dočasnou DEPILACI.
Je lhostejné, v jaké růstové fázi se chloupek nachází, nemusí být ani v růstovém (anagenním) období. Zatímco depilaci metodou silných laserů a IPL je nutno mnohokrát opakovat, epilace daného chloupku Teleangitronem je skutečně trvalá. Velmi však záleží na zručnosti obsluhy. Epilace Teleangitronem není závislá na letním či zimním období, riziko hyperpigmentace zde nevzniká.

Funkční princip: studená elektrolýza
Používaný proud: < 400 mikroAmp
Používané napětí: max 18 Volt
Napájení: 19V/1,5 A
Hmotnost:
Rozměry:
Provozní režim:
Přístrojová třída: