Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Výhodou laseru je jeho nenásilné působení na buněčné struktury.

Zatímco většina klasických léčebných metod se snaží požadovaný efekt si na organismu vynutit, laserový zákrok se podobá spíše naléhavému přemlouvání. Laserový paprsek totiž dosahuje svého účinku zvyšováním uspořádanosti ozařované tkáně. Pak už je na každé jednotlivé buňce, aby se vzpamatovala, připomněla si své povinnosti a začala je opět plnit. Jistě, tento popis je velmi zjednodušený. Podrobnější výklad naleznete zde.
Naopak za nevýhodu laseru je možno považovat jeho vyšší pořizovací cenu. U kvalitního laseru však klademe především důraz na spolehlivost a jakost laserového zdroje. Investice do kvality se vrací v bezporuchovosti a vyšším účinku, protože kvalitnější laserové zdroje poskytují paprsek s vyšší biologickou účinností.

Jak může laser pomoci?

Od účinného nízkovýkonového laseru můžeme očekávat pomoc ve čtyřech oblastech:

  • regenerace – obnovení tkáně nebo její funkčnosti
  • antiflogistika – zhojení zánětu
  • analgezie – potlačení lokální bolesti
  • imunostimulace – zvýšení obranyschopnosti organismu

Do první oblasti, tedy regenerativního působení, řadíme celou kosmetologii s její tradiční snahou o znovuobnovení mladistvého vzhledu a funkce pleti – problematika povadlé pleti, vrásek, jizévky, poruchy hydratace, poškození slunečním zářením, poleptání přemírou AH kyselin a podobně.

Do oblasti druhé, protizánětlivé, zahrnujeme veškerá ošetření tzv. nečisté pleti a aknetických projevů.

Třetí oblast, protibolestivé působení, přenecháváme lékařům

Čtvrtou oblast využíváme s dobrý úspěchem např. při ošetření virových projevů herpes labialis, tedy nechvalně známého oparu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.