Jen pokud chcete zůstat hezká. 🙂 Pravidelné nanášení gelu umožňuje funkci metody Lasocare. Při prvotním ozáření je reakce v kůži laserem nastartována. Každý večer pak vmasírujte několik kapek dalšího gelu, aby se energie z dávky předchozí přenesla na dávku nově přidanou. Vytvoříte tak ideální podmínky k regeneraci vaší pleti, jaké by byly možné jen při každodenních návštěvách kosmetického salonu.

Lasocare ředíme mezi hypoalergení, tedy alergie tlumící metody. Někdy pozorujeme dočasné zrůžovění přecitlivělé kůže krátce po aplikaci. Je to pozitivní známka lepšího prokrvení a zahájení léčebného procesu v povrchových vrstvách pleti. Častěji ale nastane případ, kdy se zákaznice během domácího ošetření očistí zcela nevhodnou pleťovou vodou. I přes uklidňující název totiž pleťové “vody” představují velmi razantní rozpouštědlové roztoky (olízněte kapičku a pochopíte). Pokud v takovém případě pleť reaguje podrážděně, změňte vodu a pokračujte v ošetřování. Také můžete konzultovat poradenskou linku Lasocare: 777 222 002. Kdykoli.

Tuba gelu je při správném používání spotřebována za jeden lasocarový cyklus, který trvá přibližně 30 dní. Neotevřená tuba gelu vydrží díky samostabilizujícímu účinku laktoferinu déle než tři roky. Během času gel lehce žloutne, účinnost se však nemění. Skladování v ledničce neni nutné, postačí chladná a temná místnost. Teploty nad 55°C a přímý dopad slunečních paprsků však gel rychle znehodnocují.

Cena originálního balení gelu je 365 korun. Při předepsaném používání vystačí obsah tuby přibližně na 30 dní. Vaše investice do zdravé pleti Vás tedy stojí 12,20Kč denně.

Ne. Přípravky s volnými radikály jsou sice vysoce účiné dermatologické prostředky, kdy například krémy s dibenzoylperoxidem rychle odleptávají povrchová aknetická ohniska, ale patří jen do rukou lékaře. Lasocare však pracuje na jiném principu. Při produkci kyslíku v něm nevznikají liché atomy, schopné poškozovat buněčnou stěnu. Dokonalou čistotu reakce zde totiž hlídá enzym laktoferrin, známý jako velmi účinná antioxidační ochrana organismu proti stárnutí. V mléce savců jej použila matka Příroda a jeho použití v gelu Lasocare se ukázalo být trefou do černého.

Tuba gelu je při správném používání spotřebována za jeden lasocarový cyklus, který trvá přibližně 30 dní. Neotevřená tuba gelu vydrží díky samostabilizujícímu účinku laktoferinu déle než tři roky. Během času gel lehce žloutne, účinnost se však nemění. Skladování v ledničce neni nutné, postačí chladná a temná místnost. Teploty nad 55°C a přímý dopad slunečních paprsků však gel rychle znehodnocují.

… ve věku 56 let se zanedbanou vystouplou keloidní jizvou po apendixu nevidím na pravidelné laserování žádnou reakci. Co dělám špatně?

Vy se chyby patrně nedopouštíte, používaný postup i vybavení jsou korektní. Z Vašeho popisu a z věku zákaznice lze však usuzovat, že tato operace slepého střeva proběhla již dávno a jizva už není reaktivní. Nejlepších výsledků je možno dosáhnout u max. tříletých jizev. Jizvy starší šesti let reagují jen asi v 30% případů. Občas se k nám dostanou skutečně ověřené zprávy o úspěšném ošetřování i dvacetiletých jizev, ale zde se jedná o vyjímky. Zajímavé je, že u takto vyjimečných případů se jednalo vždy o muže. Znáte-li podobné případy u žen, prosím kontaktujte nás.

S laserem pracujeme více než deset let. Spolu s kolegyní provádíme osm až jedenáct lasocarových ošetření denně. Specializujeme se na vrásky a s Lasocarem jsme dosáhly některých zajímavých úspěchů, které se snažíme zachytit fotoaparátem. Při prohlížení snímků je nápadné, že pleť je po ošetření růžovější, než na jeho začátku. Proč?

Správně jste vypozorovala tzv. mikrocirkulační jev, který byl samostatně popsán teprve v roce 1987. Laserové světlo působí v krevních vlásečnicích naší pleti tzv. vasodilataci, rozšíření cévního profilu. Vítaným způsobem se tak zlepšuje prokrvení svrchních vrstev pleti a jejich zásobování živinami. Tento efekt nemá douhého trvání, běhen dvaceti minut až jedné hodiny se profil jednotlivých vlásečnic vrací opět k normálu.

Gel Lasocare Basic 645 můžeme použít se všemi známými kosmetickými přípravky. Vyhýbáme se micelárním vodám, přestože je doporučují v televizi a dokonce i v Blesku. 🙂 Dáváme pozor na příliš agresivní čisticí pleťové vody, protože po jejich použití je povrch pleti otevřený a podrážděný. Jednoduchý test vyřkne tisíc slov: olízněte kapku pleťové vody. Snažíme se používat izotonické čistící prostředky. Čištění ukončíme DESTILOVANOU VODOU. Ano, technickou z drogerie, za 14 Kč. Je dokonale čistá, vzpomeňte na školu. Po ošetření několika tisíc zákaznic nebyly shledány nežádoucí reakce. Zajímají-li Vás výsledky, dosažené s Vašim konkrétním přípravkem obraťte se na poradenskou linku Lasocare 777 222 002.

Při vývoji výrobce tento cíl sice nesledoval, ale je pravdou, že věršina salonů tuto metodu rozšířily přes dekolt na poprsí. Zpevnění kolagenních vláken se skutečně velmi výrazně projevuje i zde.

Mnohá pracoviště metodu Lasocare proti panikulóze (nesprávně cellulitidě) skutečně s úspěchem nasazují. Využívají tak kombinovaného efektu zpevnění kůže a zejména zlepšení subkutánní, tedy podkožní látkové výměny. Nasazuji proto nejčastěji velkoplošný scanner PANORAMA DUO s kombinací dvanácti červených a dvanácti infračervených paprsků. Červené laserové paprsky totiž způsobují vasodilataci v povrchových vrstvách, infračervené zase cévy rozšiřují v hloubce až několika centimetrů. Rozšíření cév se týká i cév lymfatických a to je příčinou vysoké účinnosti této metody. Aktivační časy se pohybují kolem 20 minut.Organickou součásti metody jsou samozřejmě všechny techniky, známé z tělových a lymfatických masáží.

Při voskové, cukrové a vlastně při všech mechanických depilacích je kůže značně namáhána, lokálně poškozena a folikuly jsou vystaveny mikrobiálním vlivům. Laser pokožku rychle zklidňuje a regeneruje. Pro odstraňování chloupků však doporučujeme použít šetrnější a hlavně trvalou metodu Teleangitron.

Nechrání. Gel Lasocare není vybaven slunečním faktorem, protože je navržen jako podkladová vrstva pro ostatní ochranné či výživné krémy. Naproti tomu ale obsahuje mj. směs lactoperoxidázy a lactoferrinu a působí proto výtečně na již utrpěné popáleniny, ve většině případů zabrání sloupání popálené kůže, spolehlivě napraví i hodně rozsáhlé škody, ale před nerozumným pobytem na slunci se musíte chránit sama.

Doporučujeme aplikovat gel Lasocare vždy až po pobytu na slunci (nebo v soláriu). Jen tak je možno dokonale využít regeneračni schopnosti tohoto preparátu a napravit sluncem způsobené škody.

…kůže v oblasti dekoltu je poseta drobnými svědivými pupínky. Pod ramínky je kůže čistá. Moje kosmetička mi doporučila ozáření laserem a gel Lasocare. Váhám, protože se obávám zhoršení alergie?

Onemocnění jménem „sluneční alergie“ v medicíně neexistuje. Tento pojem je laickou veřejností používán pro popis polymorfních světelných dermatóz, které však nepatří mezi alergická onemocnění. Vámi uvedený popis tomu přesně odpovídá, typický je výskyt krátce po ozáření a především ohraničen pouze na místa, na která dopadalo sluneční záření-„pod ramínky je kůže čistá“. Tyto stavy jsou dobře prozkoumány. Po jisté době (dny) zpravidla odezní samy. Pro urychlení normalizace kožního povrchu je vhodné použití přípravků, obsahujících antioxidanty. Volba gelu Lasocare je proto namístě, protože obsahuje lactoferrin. Dosavadní zkušenosti jsou pozitivní, je nám však známo jen několik málo případů.

…výstřihu mám velmi drobné načervenalé bublinky, ale žádné vřídky. Lékař prohlásil, že to přejde samo, ale už dva týdny je to pořád stejné. Pomůže mi kosmetický laser?

Mallorca-akné popsal a pojmenoval roku 1972 dánský lékař Nils Hjorth. Trpěla jím výprava dánských turistek, navrátivších se právě z ostrova Mallorky. Vzniká poškozením folikulárních buněk působením UV záření. Typický je pozdější výskyt a dlouhodobější průběh (týdny), než u výše uvedené polymorfní světelné dermatózy. Na kožním povrchu se také nevyskytují komedony- „… mám velmi drobné načervenalé bublinky, ale žádné vřídky“.
Projevu Mallorca-akné je možno předcházet volbou správného slunečního ochranného krému, který by kromě správného ochranného faktoru měl obsahovat nezávadný emulgátor. Tento požadavek je u moderních přípravků většinou splněn a proto se se skutečným Mallorca-akné, ve srovnání s polymorfní světelnou dermatózou, setkáváme stále řidčeji. U zvláště citlivých pletí doporučujeme nepoužívat sluneční ochranný krém, nýbrž ochranný gel. Gely totiž žádné emulgátory nepotřebují. Použití kosmetického laseru doporučujeme.

Pleť kuřáků je přes krevní oběh zatížena škodlivinami vznikajícími při spalování papíru a tabáku z cigaret, ale hlavně je jejich krev nasycena oxidem uhelnatým. Prokrvení pleti je tak silně omezeno, trpí výrazným kyslíkovým dluhem, pevnost a pružnost pleti se vytrácejí. Ošetření metodou Lasocare především vyrovnáná kyslíkový dluh. Na mikroskopických snímcích je proto rozdíl pleti před a po ošetření kuřaček mnohem zřetelnější, než tomu je u nekuřaček.

…Dermatolog mi navrhuje ošetření Lasocare. To je přece v těhotenství zakázáno?

Není to zakázáno, ale v návodu skutečně stojí: “…neozařujte podbříšek těhotné ženy…” Je to opatření z opatrnosti, vyvolané případem z USA z devadesátých let . Tehdy nastaly dohady, proč porod probíhal obtížně a pacientka se snažila na někoho svalit vinu. Pokud ale osvit laserem omezíte jen na obličejové partie nebo například strie na prsou, není třeba se obávat. Máte-li však jakýkoli pocit nejistoty, zaujměte prosím konzervativní přístup a s ošetřováním začněte až po porodu.

Volejte 777 222 002:

  • 24 hodin / po – ne
  • poradenství kosmetické
  • poradenství terapeutické
  • poradenství technické
  • poradenství nákupní
Poradna 24/7

poradna@medistellar.com